O nas


ONAS1

W branży komputerowej działamy od 1999 roku. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu komputerowego, kas fiskalnych oraz różnorodnego oprogramowania.

W naszym sklepie dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która została odpowiednio przeszkolona do pełnienia swojej funkcji dzięki czemu z łatwością możemy porozumieć się z klientem oraz doradzić w kupnie danego produktu.

Posiadamy produkty ze znanych firm takich jak :LG, POSNET, BITDEFENDER, MEDIA-TECH, KYOCERA, MICROSOFT, COMARCH, INSERT, ASSECO WAPRO, EVER, INTEL, GIGABYTE, HP, TP-LINK  dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują produkt z zaufanego źródła.

Posiadamy autoryzację w zakresie sprzedaży, serwisu urządzeń oraz dystrybucji oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do urządzeń KYOCERA.

Nasz sklep jest czynny:
Poniedziałek – Piątek 9:00-16:00

Wsparcie IT
Łączymy naszą wiedzę wraz z wieloletnim doświadczeniem, aby zapewnić naszym klientom możliwość skupienia się na realizacji ich celów biznesowych. Nasze usługi zapewniają stabilność działania systemów informatycznych, szybką reakcję w przypadku awarii, a także zminimalizowanie kosztów oraz odciążenie działu IT w firmie. Oferujemy możliwość wsparcia bezpośredniego, a także poprzez zdalne połączenie się z komputerem klienta.

Zajmujemy się:
– administracja serwerami
– administracja sieciami LAN/WAN
– naprawa i konserwacja sprzętu IT
– serwis urządzeń biurowych (drukarki, kopiarki, faksy, niszczarki)
– utylizacja sprzętu IT

Oferujemy wdrożenia systemów IT ułatwiających pracę naszych klientów. W oparciu o nasze doświadczenie zaproponujemy idealne rozwiązanie i wdrożymy je w Państwa firmie. Zajmujemy się także dostawą sprzętu IT i oprogramowania.

Zajmujemy się:
– sieci LAN/WAN
– systemy kopii zapasowych
– systemy monitoringu IT
– wdrożenia sprzętowe