Dzierżawa Kserokopiarek


Centrum Techniki Biurowej pragnie pomóc Państwu w wzmaganiach z codziennymi problemami. Jednym z takich problemów, może być Państwa kserokopiarka. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, dzięki której będą mogli Państwo skupić sięna życiu firmy i zapomnieć o problemach związanych z naprawami, wymianami tonerów oraz częściami eksploatacyjnymi maszyn o których mowa.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Kyocery. Posiadamy profesjonalnych techników serwisu specjalizujących się w dziedzinie kserokopiarek. Dlatego wybór naszej oferty jest zagwarantowaniem bezpieczeństwa, wysokiej jakości oraz efektywności podczas każdej kopii z naszych maszyn.

Jak wygląda Dzierżawa?
System ten polega na wpłacaniu co miesiąc określonego czynszu za użytkowanie kopiarki nie angażując środków własnych na zakup urządzeń. Opłaty własne, które są kosztem uzyskania przychodów, kalkulowane są na podstawie ceny jednej kopii pomnożonej przez zadeklarowaną ilość kopii wykonaną przez użytkownika w danym miesiącu.

Zawartość oferty Dzierżawy:

  • Użytkownik nie inwestuje własnych środków finansowych na zakup urządzenia
  • Użytkownik nie ponosi kosztów związanych z serwisem urządzenia i wymianą części
  • Użytkownik nie ponosi kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych
  • Użytkownik nie martwi się o konserwację urządzenia wszystko jest na naszej głowie
  • Użytkownik co miesiąc otrzymuje fakturę VAT za wykonane kopie / wydruki
  • Okres trwania umowy jest bezterminowy
  • Priorytetowe traktowanie Użytkownika w przypadku zgłoszenia awarii urządzenia
  • Przy kontynuacji umowy wynajmu istnieje możliwość odkupienia urządzenia

Patrząć na Twój biznes pod różnymi kątami

Wynajmująć produkt marki KYOCERA, nie wynajmujesz zwykłego urządzenia, ale także klucz do sukcesu. Zawsze mamy na względzie również potrzeby naszych Klientów. Każde urządzenie wymaga opieki serwisowej. Nasi specjaliści zatroszczą się o każde urządzenie. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Potrafimy spojrzeć na każdego pod innym kątem w zależności od jego potrzeb i wymagań. Każde urządzenie marki KYOCERA zostało wyposażone w łatwy do obsługi i przyjazny dla użytkowników panel sterowania, co ułątwia pracę.

Nasz serwis zaczyna się długo przed Twoim zakupem

W naszej firmie serwis nie jest postrzegany tylko jako dostarczenie urządzenia i pózniejsze jego serwisowanie. Nasi technicy i partnerzy serwisowi są zaangażowani w proces rozumienia płynności Twojej pracy tak, abyśmy mogli dostarczyć elastyczną ofertę produktową. Taka sama elastycznośc dotyczy naszych propozycji umów serwisowych, które są przygotowane specjalnie dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb. A jest to tylko początek…

Zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni

Nasz wyspecjalizowany serwis jest zawsze na miejscu, aby służyć Tobie pomocą. Zapewniamy zawsze skuteczne rozwiązania każdego problemu. Zawsze staramy sie, aby było jeszcze lepiej. Najlepszym świadectwem naszych osiągnięć jest zadowolenie naszych klientó. Zawsze rozwiążemy Twój problem.